Slide 1

ჩვენი აკადემია

ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემია მდიდარი ისტორიის უმნიშვნელოვანესი და პირველი საზღვაო საგანმანათლებლო ცენტრია საქართველოში.

Slide 2

საერთაშორისო ურთიერთობები

საზღვაო აკადემია აქტიურად თანამშრომლობს სხვადასხვა წარმატებული ქვეყნების საზღვაო განათლების ცენტრებთან და საერთაშორისო საზღვაო ორგანიზაციებთან. ყოველივე ხელს უწყობს ქართული საზღვაო სკოლის სტატუსის ამაღლებას და ჩვენი კადრების დასაქმების ხელშეწყობას შრომის საერთაშორისო საზღვაო ბაზარზე.

Slide 3

სწავლა ჩვენთან

საზღვაო აკადემია ახორციელებს აკრედიტირებულ პროფესიულ, ბაკალავრიატის და მაგისტრატურის საგანმანათლებლო პროგრამებს. სასწავლებლის მდიდარი მატერიალურ–ტექნიკური ბაზა, კვალიფიციური კადრები და საერთაშორისო სტანდარტების შესაბამისი საგანმანათლებლო პროგრამები თქვენი წარმატების საფუძველია პროფესიულ საქმიანობაში.

Previous Next

ელექტრონული სწავლების პორტალი

საზღვაო აკადემიის საგანმანათლებლო ყველა პროგრამაში ქართველი და უცხოელ სტუდენტებისათვის აქტიურად ინერგება ელექტრონული სწავლება.

სტუდენტთა შეფასების სისტემა

აკადემიის სტუდენტთა ვებ-პორტალი, სადაც განთავსებულია ინფორმაცია მათი აკადემიური მდგომარეობის შესახებ, საგამოცდო საკითხები და საგამოცდო განრიგი.

ვიდეო

ნოემბერი 2017

ორშ სამ ოთხ ხუთ პარ შაბ კვ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

სიახლის გამოწერა

სახელი:
ელ. ფოსტა:

ფაკულტეტის საბჭო

  1. ირაკლი დოლიძე - დეკანი, შორეული ნაოსნობის კაპიტანი
  2. ტარიელ ქოქოლაძე- დეკანის მოადგილე, შორეული ნაოსნობის კაპიტანი
  3. ასლან მახაძე-დეკანის მოადგილე, პროფესორი
  4. ლევან ბოლქვაძე-დეკანის მოადგილე, შორეული ნაოსნობის კაპიტანი
  5. შოთა კუნჭულია- საზღვაო ნავიგაციის მიმართულების უფროსი, პროფესორი
  6. ავთანდილ  გეგენავა- პროფესორი
  7. ზაზა ღომიძე-პროფესორი
  8. ლუიზა  სიხარულიძე-ასოცირებული პროფესორი
  9. აბდულ კახიძე- ასოცირებული პროფესორი
  10.  რაულ გეგენავა-გემთმექანიკური მიმართულების უფროსი, პროფესორი
  11.  დავით ცეცხლაძე-პროფესორი
  12.  ზურაბ გაბუნია-ასოცირებული პროფესორი
  13.  თამაზ მელქაძე -ელექტრომექანიკური მიმართულების უფროსი, პროფესორი
  14.  მაია ტუღუში- ასოიცირებული პროფესორი
  15.  მიხეილ ლეჟავა-ასოცირებული პროფესორი
  16.  ციური ყურშუბაძე -ზოგადსაინჟინრო დისციპლინათა ციკლის უფროსი, პროფესორი
  17.  ზაზა  შუბლაძე-ასოცირებული პროფესორი
  18.  მაყვალა ბექირიშვილი -ასოცირებული პროფესორი
  19. თემურ თურმანიძე-ასოცირებული პროფესორი
  20. ზურაბ ბეჟანოვი -უცხო ენათა ციკლის უფროსი, პროფესორი
  21. ქრისტინა ზარბაზოია-ასისტენტ პროფესორი
  22. თამილა მიქელაძე-ასოცირებულიპროფესორი
  23. ლეილა  ხარდინა -ასოცირებული პროფესორი
  24. მზია დიასამიძე- ზუსტი და საბუნებისმეტყველო ციკლის უფროსი,პროფესორი
  25. თამაზ თელია -ასოცირებული პროფესორი
  26. ნინო როყვა- ასოცირებული პროფესორი
  27. ირმა ტაკიძე- ასოცირებული პროფესორი